Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant tablete clor BICLOSOL 300 buc/cutie NUMAR DE REFERINTA: 00019329 PRET DE CATALOG: 28,4
- Număr anunț
- DA22875029
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,90 RON
- Valoare atribuită
- 56,90 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 10:29
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,90 RON
din 56,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro