Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 50X50X3X6ML TRUTZI
- Număr anunț
- DA22871595
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,25 RON
- Valoare atribuită
- 593,25 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 16:50
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 17:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,25 RON
din 593,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro