- Număr anunț
- DA22868792
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 31651000-4 · Banda izolanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,95 RON
- Valoare atribuită
- 415,95 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 13:59
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415,95 RON
din 415,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro