Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
SERVICII CONSULTANTA ACHIZII PUBLICE PROIECT MOBILITATE
- Număr anunț
- DA22870539
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- AKOLADE CONSULTING SRL (CUI RO18725184)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 79.040 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 15:21
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79.040 RON
din 80.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.