Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE 523

Număr anunț
DA22878391
Autoritate contractantă
ORAS BABADAG (CUI 4508533)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.579,54 RON
Valoare atribuită
2.579,54 RON
Data publicării
19.04.2019 12:53
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.579,54 RON

din 2.579,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.