Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de stampile si furnituri de birou

Număr anunț
DA22877885
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Giurgiu (CUI 11324770)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632,43 RON
Valoare atribuită
632,43 RON
Data publicării
19.04.2019 12:30
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

632,43 RON

din 632,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.