Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA22877510
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,03 RON
Valoare atribuită
513,03 RON
Data publicării
19.04.2019 12:12
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,03 RON

din 513,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.