Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica/papetarie

Număr anunț
DA22874410
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,26 RON
Valoare atribuită
840,26 RON
Data publicării
19.04.2019 10:04
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,26 RON

din 840,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.