Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA22872574
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,90 RON
Valoare atribuită
404,90 RON
Data publicării
19.04.2019 08:44
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,90 RON

din 404,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.