Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI NEGRI 240 LITRI
- Număr anunț
- DA22871502
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33 RON
- Valoare atribuită
- 33 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 16:35
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 17:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33 RON
din 33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro