Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII SI ARTICOLE CONEXE

Număr anunț
DA22870989
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
URVAS COM SRL (CUI RO12162910)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,41 RON
Valoare atribuită
1.703,41 RON
Data publicării
18.04.2019 15:46
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,41 RON

din 1.703,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.