Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE

Număr anunț
DA22867912
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.234,43 RON
Valoare finală
1.234,43 RON
Data publicării
18.04.2019 13:24
Data finalizării
19.04.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.