Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Creponata pt. Sterilizare 100x100cm, autoclav/EO, albastru, 250buc/cutie

Număr anunț
DA22866998
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,85 RON
Valoare atribuită
340,85 RON
Data publicării
18.04.2019 12:46
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,85 RON

din 340,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.