Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE PAPETARIE SI ELECTRICE

Număr anunț
DA22866882
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BRAILA (CUI 4205637)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI RO14051527)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
18.04.2019 12:41
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.