Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cearceaf examinare rola hartie PREMIUM, 2 straturi, 60 cm x 100 m
- Număr anunț
- DA22866275
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,60 RON
- Valoare atribuită
- 584,60 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 12:16
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
584,60 RON
din 584,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro