Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență informatică și service

Număr anunț
DA22870932
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72212440-5 · Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.400 RON
Valoare atribuită
26.400 RON
Data publicării
18.04.2019 15:42
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.400 RON

din 26.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.