Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mash personalizat

Număr anunț
DA22878730
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE HALTERE (CUI 4204054)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398 RON
Valoare atribuită
398 RON
Data publicării
19.04.2019 13:10
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398 RON

din 398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.