- Număr anunț
- DA22875468
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,75 RON
- Valoare atribuită
- 455,75 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 10:46
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455,75 RON
din 455,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro