Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese ansamblu girofar

Număr anunț
DA22875230
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
32442100-4 · Placi de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.277 RON
Valoare atribuită
2.277 RON
Data publicării
19.04.2019 10:37
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.277 RON

din 2.277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.