Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8 porturi 10/100 Mbps, Desktop, plastic
- Număr anunț
- DA22874453
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 10:06
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro