Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii actualizare studiu de fezabilitate lucrari alimentare cu apa conform OUG 114/2018
- Număr anunț
- DA22873851
- Autoritate contractantă
- Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT AIC S.R.L. (CUI 35735005)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:42
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro