Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MAPE SCOALA
- Număr anunț
- DA22873572
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI (CUI 12839759)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIA DANIELA SRL (CUI RO22392711)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,69 RON
- Valoare atribuită
- 201,69 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:30
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,69 RON
din 201,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro