Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi defibrilare adult Saver One

Număr anunț
DA22873534
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33182240-3 · Piese si accesorii pentru stimulatoare cardiace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
19.04.2019 09:29
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.