Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie flyere si postere

Număr anunț
DA22873408
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
AZERO SRL (CUI 13959117)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,68 RON
Valoare atribuită
722,68 RON
Data publicării
19.04.2019 09:24
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,68 RON

din 722,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.