Număr anunț
DA22875816
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
MOTORHOT AUTOMOTIVE SRL (CUI RO38052635)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.163,72 RON
Valoare atribuită
6.163,72 RON
Data publicării
19.04.2019 11:00
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.163,72 RON

din 6.163,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.