Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traducere legalizată

Număr anunț
DA22875033
Autoritate contractantă
Unitatea Executiva Pentru Finantarea Invatamintului Superior Si A Cercetarii Dezvoltarii si Inovarii (CUI 12354176)
Furnizor / câștigător
SINCRON TRANSLATIONS SRL (CUI RO16217260)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59 RON
Valoare atribuită
59 RON
Data publicării
19.04.2019 10:29
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59 RON

din 59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.