Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cable HDMI 15m versiunea 4K, High Speed cu Ethernet, 4K2K/60Hz, Cablu HDMI 4K 15 metri
- Număr anunț
- DA22872595
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288,24 RON
- Valoare atribuită
- 288,24 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 08:46
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
288,24 RON
din 288,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro