Ofertă acceptată
Cumpărare directă
imprimanta laser monocrom
- Număr anunț
- DA22872324
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.176,46 RON
- Valoare atribuită
- 6.176,46 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 08:28
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.176,46 RON
din 6.176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro