Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK TL-SG1024D

Număr anunț
DA22869990
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,40 RON
Valoare atribuită
529,40 RON
Data publicării
18.04.2019 14:55
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,40 RON

din 529,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.