Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED IPS Philips 24'', Ultra Wide-Color,VGA, DVI, DisplayPort, 245C7QJSB/00, Gri
- Număr anunț
- DA22866512
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618,53 RON
- Valoare atribuită
- 618,53 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 12:24
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
618,53 RON
din 618,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro