Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6 Intel Core i3-7020U / 4GB DDR4 / HDD 500 GB / INTEL HD GRAPHICS

Număr anunț
DA22866093
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.151,25 RON
Valoare atribuită
1.151,25 RON
Data publicării
18.04.2019 12:09
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,25 RON

din 1.151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.