Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional HP CISS InkTank 415 All-in-One, Wireless, 15.000 de pagini negru, 8000 de pagini col

Număr anunț
DA22864405
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,67 RON
Valoare atribuită
612,67 RON
Data publicării
18.04.2019 11:05
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,67 RON

din 612,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.