Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARE LAMINATE PC 10mm MITLIV

Număr anunț
DA22871650
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44331000-9 · Bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,52 RON
Valoare atribuită
25,52 RON
Data publicării
18.04.2019 17:04
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 17:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,52 RON

din 25,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.