Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PERIODICE DE VERIFICARE TEHNICA

Număr anunț
DA22872338
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
MA&DEGRAFSERVICII SRL (CUI RO26267592)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125 RON
Valoare atribuită
125 RON
Data publicării
19.04.2019 08:29
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125 RON

din 125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.