Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trompete

Număr anunț
DA22871351
Autoritate contractantă
COMUNA COSULA (PRIMARIA COSULA) (CUI 15676400)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37312100-9 · Trompete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,81 RON
Valoare atribuită
1.116,81 RON
Data publicării
18.04.2019 16:16
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,81 RON

din 1.116,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.