Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv de exercitii cu pedale MSD STANDARD

Număr anunț
DA22869783
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33154000-4 · Aparate de mecanoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,06 RON
Valoare atribuită
396,06 RON
Data publicării
18.04.2019 14:46
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,06 RON

din 396,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.