Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seturi balon Ruben
- Număr anunț
- DA22839821
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.410 RON
- Valoare atribuită
- 3.410 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 10:02
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.410 RON
din 3.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro