Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIU DE REPARAȚII IMPRIMANTĂ ŞI SURSE DE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA22877495
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.336,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.336,13 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 12:11
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.336,13 RON
din 2.336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro