Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport cadavre
- Număr anunț
- DA40562121
- Autoritate contractantă
- Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
- Furnizor / câștigător
- VILI FUNERAR SRL (CUI 1213694)
- Cod CPV
- 98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.116 RON
- Valoare atribuită
- 6.116 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 11:17
- Termen limită
- 10.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.116 RON
din 6.116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro