Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente necompensate cf.condica CRRN Ludus

Număr anunț
DA22874307
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
ANDOFARM SRL (CUI RO17332926)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,62 RON
Valoare atribuită
150,62 RON
Data publicării
19.04.2019 10:00
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,62 RON

din 150,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.