Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,8% sub estimat
Algocalmin 500 mg x 20 cpr
- Număr anunț
- DA22874055
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,10 RON
- Valoare atribuită
- 152,40 RON 23,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 09:51
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,40 RON
din 200,10 RON estimat
23,8%
Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 47,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.