Ofertă acceptată
Cumpărare directă
10x Tris/Glycine/SDS; 30% Acrylamide/Bis Solution, 37.5:1, 500 ml; Tween 20, EIA grade, 100ml
- Număr anunț
- DA22863589
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958 RON
- Valoare atribuită
- 1.958 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 10:36
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.958 RON
din 1.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro