Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE

Număr anunț
DA22876900
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
PALDYA-COM SRL (CUI 18891080)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820,99 RON
Valoare atribuită
1.820,99 RON
Data publicării
19.04.2019 11:47
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820,99 RON

din 1.820,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.