Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIX PLANTE VERZI H150CM

Număr anunț
DA22876322
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03451300-9 · Arbusti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,18 RON
Valoare atribuită
231,18 RON
Data publicării
19.04.2019 11:20
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,18 RON

din 231,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.