Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP DE ILUMINAT PUBLIC LED 50W
- Număr anunț
- DA22875910
- Autoritate contractantă
- COMUNA STIUBIENI (CONSILIUL LOCAL STIUBIENI BOTOSANI) (CUI 3643922)
- Furnizor / câștigător
- TUDOR ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO17886212)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.750 RON
- Valoare atribuită
- 37.750 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:04
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.750 RON
din 37.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro