Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card de memorie Sony
- Număr anunț
- DA22875777
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA (CUI 4691650)
- Furnizor / câștigător
- N.A.R. TEL SRL (CUI 16473234)
- Cod CPV
- 30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344,99 RON
- Valoare atribuită
- 344,99 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 10:58
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
344,99 RON
din 344,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro