Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI 5W 30 CASTROL

Număr anunț
DA22875061
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089 RON
Valoare atribuită
1.089 RON
Data publicării
19.04.2019 10:30
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089 RON

din 1.089 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.