Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INFORMARE SI PUBLICITATE PENTRU PROIECT COD SMIS 125389

Număr anunț
DA22871370
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.901 RON
Valoare atribuită
2.901 RON
Data publicării
18.04.2019 16:19
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 17:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.901 RON

din 2.901 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.