Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de executie garduri din fier forjat
- Număr anunț
- DA22865064
- Autoritate contractantă
- COMUNA TEASC (CUI 5002096)
- Furnizor / câștigător
- INTERCRIS SRL (CUI 4333130)
- Cod CPV
- 45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.055 RON
- Valoare atribuită
- 44.055 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 11:27
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.055 RON
din 44.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro