- Număr anunț
- DA22873456
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
- Furnizor / câștigător
- RENAMED FARMA SRL (CUI RO6488777)
- Cod CPV
- 37452710-1 · Mingi de tenis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,64 RON
- Valoare atribuită
- 665,64 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:26
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,64 RON
din 665,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro